Печать

Parimatch чекає своєї години, щоб зайняти центральну нішу

Добавлено в Разное о фото

Після більш ніж десятирічної відсутності азартні ігри нарешті повертаються в Україну: нещасний інцидент, що стався в 2009 році, змусив Уряд повністю заборонити їх до прийняття нового закону в 2020-му. 

Однією з перших на новий регульований ринок повернулася чи не найстаріша гральна компанія країни – Parimatch. Володіючи більш ніж двадцятирічним досвідом роботи в Європі, Parimatch зараз як ніколи готовий взяти український ринок штурмом.

Parimatch

Відповідальність бути першим

Однією з переваг Parimatch в порівнянні з іншими операторами є те, що він краще знайомий з клієнтським профілем українців, а, за словами оператора, користувачі в Україні дуже люблять ставки на спорт, особливо футбол.

Parimatch може похвалитися тим, що є єдиним оператором спортивних ставок на українському ринку з населенням 40 мільйонів осіб. Окрім цього сайт пропонує ігрові автомати на гроші від популярних світовий провайдерів.

Саме тому Parimatch не шкодує ні грошей, ні зусиль, щоб стати першим і єдиним оператором спортивних ставок та казино на ринку з населенням 40 мільйонів чоловік. Через високі перешкоди для виходу на ринок, включаючи положення чинного законодавства, яке вимагає від компаній сплати зборів, що в три рази перевищують звичайні ставки, положення Parimatch на даний момент є неперевершеним.

Однак з великими перевагами приходить і велика відповідальність, і Parimatch не ухиляється від неї. Бути єдиним провайдером спортивних ставок означає також піддаватися підвищеному контролю з боку регулюючих органів. Правила та умови, перевірки AML, перевірки KYC, перевірки відповідності і т.д. Все це повинно бути в ідеальному порядку.

Parimatch

Природно, така позиція відкриває ряд переваг в маркетинговій стратегії, оскільки дозволяє Parimatch бути єдиною компанією, яка займається рекламою. Крім того, це дозволяє значною мірою впливати на формування нормативних актів.

Бути єдиною компанією, що робить ставки на спорт, дозволить Parimatch зайняти домінуюче становище в маркетингу і мати право голосу при формуванні нормативних актів.

За словами Дербала, Parimatch в цей час працює з українським урядом і регулятором азартних ігор над тим, щоб в майбутньому регулювання було сильним, але збалансованим. Наразі компанія приділяє велику увагу відповідальному гемблінгу як області, в якій вона може надати підтримку регулятору і уряду в розробці правильних і збалансованих правил.

Спираючись на досвід і використовуючи переваги

Населення України може похвалитися високим рівнем технічних знань. Країна стала свого роду технологічним хабом для Східної Європи, а Уряд працює над тим, щоб запропонувати ще більше факторів для стимулювання інновацій.

І це те, чим Parimatch збирається скористатися, крім використання досвіду, набутого в інших країнах за більш ніж десятирічний період відсутності в Україні.

«Ми дійсно використовуємо наш досвід, отриманий в інших країнах. Я сподіваюся, що наші зусилля будуть успішними», – підкреслив Дербал.

Tags: